Më mbaj mend (për 1 muaj)

Purgatory - Une Dhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Silleshim së bashku
Te dashuruar të dy
S'kaloi shumë më harrove
Me humbe ndër sy

Tradhếti, génjeshter
Shohne syteetu
Përqafime të rrejshme
Puthje poashtu

Durimi mě ka humbur
Shpresat më janë fikur
Ndjenja per ty
Eshtë berë lule e venitur

Mua më ledhaton
Atë e shikon
Mua më perqafon
Në atë mendon
I lodhur nga kujtimet
Ty të takova
Tani bredhi prap edhepse gabova


Ky tekst u dërgua nga Naten ditePurgatory
Publikimi: 01/12/1995


Purgatory - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Purgatory.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Purgatory:


Komente 0