Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamil Elezi - Lebibe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sonte shpirtni na gufon
sonte zemrat na kendojn
sonte gotat i cakrrojm
hajde shpirto te vallzojm

zeb zeb zeb, zebibe
heb heb heb, habibe
em em em, emine
shume letra te bukura me pershive
te gjitha juve ju kam n'kujtime

edhe hena let shiqon
edhe dasma let ndridon
vajzen time e shiqoj
hajde shpito te vallzojm

zeb zeb zeb, zebibe
heb heb heb, habibe
em em em, emine
shume letra te bukura me pershive
te gjitha juve ju kam n'kujtime


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Qamil Elezi
Publikimi: 04/03/2014


Qamil Elezi - Lebibe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lebibe".
3. Video është e këngës "Lebibe", por nuk këndohet nga Qamil Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente 0