Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamil Elezi - Njomza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

karshi rri dhe me shiqon
nje buzqeshje s'ma dhuron
syri yt porsi shigjete
nuk me len aspak te qet

njomza njomza
moj mikesha ime
njomza njomza
shpresa e jetes time

rinia eshte lule pranvere
kalon shpejt e jet pa ere
ashtu eshte dhe dashuria
kalon jeta e vjen pleqnia

njomza njomza
moj mikesha ime
njomza njomza
shpresa e jetes time

ma nuk dua askend n'ket bote
se dashnia me shkoj kot
s'mundem askujt me i tregu
nje deshire s'me eshte plotsu

njomza njomza
moj mikesha ime
njomza njomza
shpresa e jetes time


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Qamil Elezi
Publikimi: 29/09/2012


Qamil Elezi - Njomza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njomza".
3. Video është e këngës "Njomza", por nuk këndohet nga Qamil Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente 0