Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamil Elezi - Po Te Pres Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


a e din cka ka dashnori
pse zemren ajo ma mori
vetem shpresa ime
vujtje dhe vajtime

tani koha po kalon
dhimbjen time e sheron
vetem dhimbje e pikellime
po shoh nena ime

po te pres, deri sa te vdes
ne dritare dite e nate
une i shkreti jam pa fat (ref 2x)

me inat vjen rruges sime
behesh sikur ses me sheh
tuj mendu ti je me tjetrin
i habitur nuk me njeh

tani koha po kalon
dhimbjen time e sheron
vetem vujtje dhe pikellim
une i mjeri jam jetim

po te pres, deri sa te vdes
ne dritare dite e nate
une i shkreti jam pa fat (ref 4x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Qamil Elezi
Publikimi: 28/05/2012


Qamil Elezi - Po Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Pres".
3. Video është e këngës "Po Te Pres", por nuk këndohet nga Qamil Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente 0