Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamil Elezi - Jeta Me Shkoj Ne Vetmi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


une tash kam mbet vet
dashnorja m'la vet
me ka lan tash ne vetmi
si t'ja bej se di

jeta m'shkoj ne vetmi
zemra qan per ty
qan per ty me lot ne faqe
zemren sec ma kalle

jeta m'shkoj ne mendime
me lot qaj per ty
eja eja moj e dashur
pa ty s'mund te rri

jeta m'shkoj ne vetmi
zemra qan per ty
qan per ty me lot ne faqe
zemren sec ma kalle

1994


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Qamil Elezi
Publikimi: 19/09/2011


Qamil Elezi - Jeta Me Shkoj Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Me Shkoj Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Jeta Me Shkoj Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Qamil Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente 0