Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamil Elezi - Lulja E Kumanoves Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

o ti moj lule
lulja e kumanoves
me ty une po rritem
me ty po krenohem

sa here kur te shoh
zemren ma shqetson
une fjalt e tua
me kenge po i shendrroj

(ref 2x)
shote shote, marshallah
une me ty kam ra n'sevda
hajt shote marshallah
vallzojm vallen pa ja nda

o ti moj lule
lulja e tetoves
hajde te rrim z'bashku
hajde te gezohem

sa here kur te shoh
zemren ma shqetson
une fjalt e tua
me kenge po i shendrroj

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Qamil Elezi
Publikimi: 20/03/2012


Qamil Elezi - Lulja E Kumanoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja E Kumanoves".
3. Video është e këngës "Lulja E Kumanoves", por nuk këndohet nga Qamil Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente 0