Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamil Elezi - Oj Zamire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oj zamire vajze pa hile
a me dashuron
oj zamire vajze pa hile
kengen ti a e degjon

oj zamire pse s'me thirre
une te dashuroj
oj zamire pse s'me thirre
ne at mbremje te kendojm

(ref 2x)
zemrat tona ti bashkojm
hallet tona ti harrojm
le te ngrihet kjo ndodhi
dej n'sabah moj pa kufi

oj zamire me ze t'mire
kujt po i kednon
oj zamire me ze t'mire
jeton mua ma gezon

oj zamire me daire
sa mire po vallzon
oj zamire me daire
vallen sonte po e zotron

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Qamil Elezi
Publikimi: 20/03/2012


Qamil Elezi - Oj Zamire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Zamire".
3. Video është e këngës "Oj Zamire", por nuk këndohet nga Qamil Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente 0