Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Qamil Elezi - Ti Moj Nanë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/02/2014

2014-02-06T12:36:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Moj Nanë" kënduar nga Qamil Elezi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet