Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Qamil Elezi - Bukuria Jote  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/01/2010

2010-01-15T15:44:25+00:00

Këngë e albumit:

"Po Te Pres"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuria Jote" kënduar nga Qamil Elezi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qamil Elezi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet