Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Butoni Play Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mendoj se jam butoni PLAY
Te gjithe me thone butoni PLAY
Çdokujt, trute ja blej
Sepse une jam butoni Play x2

REFREN
Kujdes kur rri me mu, hej
Nuk jam per t'korrigju, hej
Jo mos e merr shume lehte, hej
Memorizoje mire x2


Nuk di sa do te marr x2

eshte e veshtire
eshte e veshtire
nuk do t'ja dal

REFREN

Nuk e kuptoj se çfare do me ti te kishe
butoni PLAY
Mendoj se kjo eshte ajo qe ti do t'ishe
butoni PLAY x6

çfare do te kishte?
mendoj se kjo do t'ishte
mendoj se kjo do t'ishte..........

PLAY
butoni PLAY
butoni PLAY........


Ky tekst u dërgua nga Lori SweetQelbanix
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Qelbanix
Teksti: Qelbanix
Orkestrimi: Qelbanix


Qelbanix - Butoni Play
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Butoni Play".
3. Video është e këngës "Butoni Play", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0