TEKSTESHQIP

R-mali
Nje Histori
Lyrics
(Feat. Dallaver G)

r-mali 2x
se kjo esht nje histori
cdo kufi un e kalova
kalova neper cdo veshtersi
asht jeta jeme qe perjetova

r-mali:
dikur nje fmi i trember therriste
deshti me u shpreh me tregu se cfar kishte
ather zbuloi repin zbuloi dhe vetin
shkruvi disa e rrezoi dhe mretin
neper rruga freestyle dikur ja mori doren
tash ska ma njeri qe ja merr fitoren
nuk jam poet por jam i zoti per cdo gja
jo si do tjer qe wanna be jan ba
un mendova ndryshe krijova stilin tem
edhe pse me kan inat nuk m'han kari jem
kshtuqe ti maj inat ndersa une po vazhdoj
ti merre te posht se r-mali ta kaloj
ti je dikush qe endrron e shum gjana i pret
ndersa r-mali arriti qellimin e vet
nuk kam fol asgja hajt se te tregoj ma teper
vetem ma jep beatin lapsin e nje leter

r-mali 2x
se kjo esht nje histori
cdo kufi un e kalova
kalova neper cdo veshtersi
asht jeta jeme qe perjetova

dallaver g:
..........