TEKSTESHQIP

R-mali
Start Running
Lyrics
(Feat. G Dog)

R-Mali refren 2x

you know we have the flow...you know we rock the show
we taking this shit over before...you fucking know
got my shipes on the back ready to make...that click clack
bitches start running we goin to take it back

R-Mali:
disa po dojn me ba hita...sdin ca asht as mikrofoni
dikush don me dit ma shum don me dit kush asht kampioni
jan do pilla krejt pa lidhja me 2 ftyra jo 2 krena
nese keni pak burrni ather hajde bjeri knena
jam ai djali nga shkodra qe ta merr rrepin per dore
asht ermali me plot kesh qe ta qin ty at dashnore
skam nevoj me imitu...sme ineterreson klipi karit
nuk jam msu per me tradhtu se skam gjakun e tradhtarit
eyo merre kangt e tuja fute nbyth ose ku t'dush
nese bjen fjala per pidha kam ke t'dush edhe ca 'tdush
ju ju hedha n'depresion tash vazhdoni thithni karit
jetoj plot me krenari se jam biri shqiptarit
eyo krejt pillat nanes kan pershnetje nga ermali
inag krejt ti kam qi...mos u lodh se jam i pari
jam i pari ne cdo ven dhe ku nigjohet citelia
jam rrepist me 2ton pesh...qe ska pa nejher shipnia

R-Mali refren 2x

you know we have the flow...you know we rock the show
we taking this shit over before...you fucking know
got my shipes on the back ready to make...that click clack
bitches start running we goin to take it back

G-Dog:
eyo qe po vjen g-dog...si tsunami per rreth botes
jam shkodran dhe jam i gjan...kshtuqe bani t'fala motres
nese ke byth del perpara...ju ju bana sikur kara
jam me zemer si luan edhe nane ty ta shave
cdo dit me pilla perkrah...nuk punoj po kam plot cash
jam si tingull per mi beat...per muzik ju skeni vesh
se ermali dhe g-dogu...nuk po vin ktu si ganstera
po vi me 1000 persona...me i zhduk disa repera
me ju ba selam te tanve....e kujt i kruhet me ne
ne jemi neper top lista...e ju si qeni tu le
nuk ju shaj vetem ne kang...po ju tham dhe drej per drejt
skeni koqe per mu shty...edhe ju e keni vrejt
sepse koha ka arrit...dit per dit jam tu u ngjit
nuk jam burr per mu korit...kshtuqe mane nmen kyt dit
nese menon qe kam frig...ty ti qiva edhe t'mraptit
meno mir dhe 100 her...ndryshe po i bjen nesh rrepartit

R-Mali refren 2x

you know we have the flow...you know we rock the show
we taking this shit over before...you fucking know
got my shipes on the back ready to make...that click clack
bitches start running we goin to take it back