Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rafete Behluli Abazi - Edhe Pse Larg Teje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Edhe pse larg teje
ne na ka nda jeta
gjithmon flas me vete
Kosov mirse te gjeta

Gjithmon flas me vete
kosov te vij tek ti
e ta shuaj mallin
qe e kam per ty

Keputa nje lule
dhe e morra ne gji
sa here te me merr malli
kosov te kujtoj ty

Gjithmon flas me vete
kosov te vij tek ti
e ta shuaj mallin
qe e kam per ty

2#Me mir te isha i mjer
e ne token time
se ne dhe te huaj
gjithmon ne mendime

Gjithmon flas me vete
kosov te vij tek ti
e ta shuaj mallin
qe e kam per ty


Ky tekst u dërgua nga Marigona

Rafete Behluli Abazi - Edhe Pse Larg Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Pse Larg Teje".
3. Video është e këngës "Edhe Pse Larg Teje", por nuk këndohet nga Rafete Behluli Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rafete Behluli Abazi:


Komente 0