Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rajmond Prenaj - Kush Te Pelqen Me Shume  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/10/2006

2006-10-22T11:33:52+00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest 2007Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Te Pelqen Me Shume" kënduar nga Rajmond Prenaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet