Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Rajmond Prenaj - Kerkoj Hijen Tende  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

04/08/2006

2006-08-03T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kerkoj Hijen Tende" kënduar nga Rajmond Prenaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rajmond Prenaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet