Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rajmond Prenaj - Moj Lazdrane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/06/2005

2005-05-31T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2005Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Lazdrane" kënduar nga Rajmond Prenaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet