TEKSTESHQIP

Rako Paja & Nesim Meno
Kur Del Babai Nga Teqea
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Del Babai Nga Teqea" kënduar nga Rako Paja & Nesim Meno.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor vjen i finalizuar tek shikuesit i përpunuar në spektrin vizual edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 21 Gusht 2020.