Official Video

Ramadan Abazi - Fjalet Me Te Renda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/10/2013

2013-10-16T16:05:16


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjalet Me Te Renda" kënduar nga Ramadan Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ramadan Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Abazi: