TEKSTESHQIP

Ramazan Shira
Nuse E Bukur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuse E Bukur" kënduar nga Ramazan Shira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike dhe tekstin e realizoi Denis Lilaj.