A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Rameka - Asat


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/02/2011

2011-02-21T20:37:47

hapi vesht se jam gati
t'flas/
e do flas se une jam as/
e ti plas!! si ke plas dej
tash/
vec avash/ kur thu do
m'rrash/
se tash jem t'part/ njata
shqiptart/ e pergjakshme/
je t'gatshme/ esht cdo
betej e rahatshme/
tash me/ jem te pa
ndalshme/
ndac me/ sulmu? te rrzoj
rahatshme/
po ec more pis/ po don me
mqit diss/
a po don me te rrzu? se
qellimit ja arris/
ti qe je nven tem banu
gati lviz/
pse sjam n'tv zdon me
than qe s'gris/
urrejtjet mire se tvin un i
pres me gzim/
e di qe m'urrejn se une
jam n'fitim/
a e din a se din/ sma nin o
trim/
vec bon gjykim/ se ta qes
kryt tym/
jam njaj rrugachi/ veshem
me versachi/
kupton po z'don, pra
plachi/ mos ndachi/
kurr mos dush ju n'mut
rachi/
qofse je i smur hajde se
jam ilachi/
mos e hap at goj/ se ska
nevoj/
e oj/ e din ta lyj ftyren
n'boj/
ti po din mire se kush e ka
ket loj/
o ka rrin n'shpi ton e po
rrin si zoj/
jemi asat/ krejt i mysim
shtasat/
para se me fol ma mire
merrni masat/
se e din cha ndoll/ e cha
muj me soll/
po don me na rrzu? a po
t'ec suksesi?
nejse t'uroj fat n'ket dhoj
buznesi/
vec esht im vesi/ flak e
ndezi/
ai qe prek n'pun teme
maron prej stresi


Ky tekst u dërgua nga Slitta Tba
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019