Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rami Ahmeti - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

2x
ah gubet qka mbane o gurbet lulien e lash vet
te dera po me pret medet

zvicra si anija qe lendron mes detit her momente tkqija her dit te lezetit
koha me shum ngjyra heron gjermania her shtohet gezimi her shtohet merzia

2x
ah gurbet qka mbane o gurbet lulijen e lash vet
te dera po me pret medet

atje suedija atje norvegjia sa me ka lon malli du me kthy te shpija
franca danimarka ah kjo italija sa larg amerika na myti vetmija

2x
ah gurbet qka mbane o gurbet lulijen e lash vet te dera po me pret medet


Ky tekst u dërgua nga SemiiiRami Ahmeti
Publikimi: 22/12/2014


Rami Ahmeti - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Rami Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rami Ahmeti:


Komente 0