TEKSTESHQIP

Rami Ahmeti
Aktore
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aktore" kënduar nga Rami Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor finalizohet tek fansat artistikisht me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 31 Mars 2020.