Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rapholic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Rapholic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Legjenda

Ummet

Bigg V

Gjyks

Kacho

Niku

Tags: Rapholic


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet