Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapit - Intro (Season 1) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rule Number one,
no noise, no questions.
If you make a noise, mr. 44 makes a noise
If you ask a question mr. 44 answers it

Everybody talks for riches and riches
Bitches and bi**hes
I come to kill any many bi**hes in kitchen me brisk
Me marr trunin e that me perdor si hardisk.
Masi nto nuk ka sen niks
Se shumica ntru tprisht kshtu qe ma mir veq HIQ HIQ HIQ!
Veq bonja me gisht, ngo lirikish, Men sa dush po shum menjen e prisht (AAAA!!)
Jom ma illi prej illes,
Ma i flliqti prej tflliqtes
Une killes ti killes
Se jena si hiphop gorillaz ti boy
Rakin e lidhi n'yje e tshti ty me zgidh ty me goj
rakin e lidhi n'yje e tshti ty me zgidh ty me goj (uhh!)
Rapit
Publikimi: 02/04/2023


Rapit - Intro (Season 1)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Season 1)".
3. Video është e këngës "Intro (Season 1)", por nuk këndohet nga Rapit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rapit:


Komente 0