Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapit - Palu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kush jeni ju?
Une jam shqipetar
Keni ndonje porosi per mua?
Po!!
Nga populli shgiptar!!

Palu palu palu palu
e sheh qe vjen dikush ty me ta palu
Palu palu palu palu
Ton kto vija ton kto birra edhe veni hiq palu
Munesh me kap me ik edhe ti me palu edhe me harru
edhe ma heret qka ka ndodh edhe qka ka kalu
Ikmeton kto pytje pshtjelli do kyqje bona do myzhde
kapem imarrem do dhipa i qijna na neper male pyje yje
Vjen 1 tip sikur une shum romantik
edhe vjen ta gin ty at dhip edhe me llastik edhe pa llastik
Se harron at moment fantastik don apet ma frik
she can suck my f**king dick like a f**king qukapik pipipipip (uuhh)
Se edhe krejt qitu na gka kem qellu (tututuh)
Edhe shum jeten tu e jetu (tututuh)
Kshtu qe mos fol ti per mu se vjen me tentu dikush e mun me ardh
me ta palu
Palu palu palu palu
e sheh qe vjen dikush ty me ta palu
Palu palu palu palu
Ton kto vija ton kto birra edhe veni hiq palu

Kur ja dau vetes kersiste plumbi
Mbi tradhetin dhe komplotet
Na detyrojm ti fitojm te drejtat me pushk
E pastaj ankohen perse kerset pushka!!Nuk kemi video për këtë këngë.


Rapit
Publikimi: 08/04/2023


Rapit - Palu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Palu".
3. Video është e këngës "Palu", por nuk këndohet nga Rapit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rapit:


Komente 0