TEKSTESHQIP

Rapit
Palu
Lyrics

Kush jeni ju?
Une jam shqipetar
Keni ndonje porosi per mua?
Po!!
Nga populli shgiptar!!

Palu palu palu palu
e sheh qe vjen dikush ty me ta palu
Palu palu palu palu
Ton kto vija ton kto birra edhe veni hiq palu
Munesh me kap me ik edhe ti me palu edhe me harru
edhe ma heret qka ka ndodh edhe qka ka kalu
Ikmeton kto pytje pshtjelli do kyqje bona do myzhde
kapem imarrem do dhipa i qijna na neper male pyje yje
Vjen 1 tip sikur une shum romantik
edhe vjen ta gin ty at dhip edhe me llastik edhe pa llastik
Se harron at moment fantastik don apet ma frik
she can suck my f**king dick like a f**king qukapik pipipipip (uuhh)
Se edhe krejt qitu na gka kem qellu (tututuh)
Edhe shum jeten tu e jetu (tututuh)
Kshtu qe mos fol ti per mu se vjen me tentu dikush e mun me ardh
me ta palu
Palu palu palu palu
e sheh qe vjen dikush ty me ta palu
Palu palu palu palu
Ton kto vija ton kto birra edhe veni hiq palu

Kur ja dau vetes kersiste plumbi
Mbi tradhetin dhe komplotet
Na detyrojm ti fitojm te drejtat me pushk
E pastaj ankohen perse kerset pushka!!