Më mbaj mend (për 1 muaj)

Raprima
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  25

Raprima është grup artistësh i njohur. RapRima eshte nje grup qe performon Keng Rap/Hip-hop. Kane filluar te miren me rap ne vitin 2009, Kenget me te degjuara te grupit jane: "Lamtumir" qe esht publikuar ne Dhjetor te vitit 2011 dhe ka arritur deri ne 342,639 views (klikime), pastaj edhe kenga "Sun t`thirri jet" qe esht publikuar ne mars te vitit 2014 dhe ka arritur deri ne 378,755 views (Klikime) Lideri i grupit i quajtur Lantistar ka punuar shum viteve te fundit dhe njihet si nje reper i mire ne vendin e tij.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  RapRima  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0