TEKSTESHQIP

Rascom
Qetsi
Lyrics

ref 2
E di ju keit gjelozoni kur vi Qetsi se se keni ni veq zoni jem O tu u ni,ni,iii

Zoni par qe pe tHom as i fundit skom me met qaj qi kalon kunder meje shum frik ka me hek homi, ngoj qeto fjal se ski
shka me kundershtuu veti kolegt tuu sa keq jOn mashtruu
Ti tu dhe tc domethOn cann1bal
Rascom tu the com kombinim atnormal une muj met qu N`kualitet un N`trullavi N`kualitet ti sit temin sun e bon
edhe kur je tjeter shtet
e kOm Over-in bash dOz-in
krah per krah edhe niIlin fesh-in bogie hanellon Gilan-G qi venin ta dridhin qekjo hup dosti jem
inaqorit nuk ja then kallxoj edhe
shokit ton qi skom me ju lon ven

Po punoj nuk po nalna nuk dorzona spo pushoj veq po kallna homi po festojna paree a a ki une kom me milionaaa
me fjal njerzt um prekin po
kapi shum zonaa

ref 2
E di ju keit gjelozoni kur vi Qetsi se se keni ni veq zoni jem O tu u ni,ni,iii

une jOm gilan-G gjithmon mke njoft si kanungji spom qka met
bo qe gjith po vi,skom qa met bo qe kejt ti qi, Si RASCOM shum her um ke ni shum her um ke pa edhe N`tv ski qa mu qit se ti je fmi m kem me pas edhe kejt i kii

A keni ni naj her ma rond,A keni pa naj her ma gjon Ti ma fi je tu bo reklam N`fund ke me pa qe me mu zbon skom qa me bo
nuk po muj ma slow ti qu livrite edhe bone me flow kur heki une nbi ju thoni lec goo ku hi une N`sken ju thoni PO PO

Ski qa mem kallxu nese se paske hek zonin mos ta ni se T`qky si leter kejt kta tjerat
qa i kom boo kjo osht historia vjeter une pe shoh qe ju deshtut une kom pa qe ju marut
ski qa kari me bo clik clak futja plum e mos muu tut

DËRGOI: