Rea Rrahmani Poezi
Rea Rrahmani

Tema: Poezi Për Mësuesit


Mësuesja Ime

Mësuese ty të dua,
Sepse ti je më
e veçanta për mua.

Mësuese dua të të falendërojë,
Që dituri na dhurove,
Dhe me shumë dashuri na mësove.

Mësuese faleminderit që ekziston,
ti je dhe do te mbetesh
përgjithmonë engjëlli jonë.

- Poezi nga Rea Rrahmani


- U dërgua nga Rea Rrahmani -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 1