Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Any - Dalim (Feat. Elmir)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Elmir
Dalim dalim dalim me u kall x2
Dalim dalim dalim me u kall x2

Ajo po don sonte me dal
Merri shoqet dalim
Dalim me u kall
Asnji ska me na nal
Ref.
Dalim dalim dalim me u kall x2
Dalim dalim dalim me u kall x2
Real Any
Kur po e kap djelli
Femren si nelli
Po duket so sexy
Ma shum mshton oreksin
Kur po prek ciken
Po ndryshon mimiken
E truri pi iken
Ti pritem e pritem
Elmir
Jo se di a po vjen me pi
Afrohu ma ngat se bela koke ti

Ajo po don sonte me dal
Merri shoqet dalim
Dalim me u kall
Asnji ska me na nal

Ref.
Dalim dalim dalim me u kall x2
Dalim dalim dalim me u kall x2

Sa po mpelqen ti ket nat
Po du me tpas une ty pran
Tjem vetem une dhe ti
Se trupin bella ki
Po du afer me tni
Tjemi une dhe ti

Jo se di a po vjen me pi
Afrohu ma ngat se bela koke ti

Ajo po don sonte me dal
Merri shoqet dalim
Dalim me u kall
Asnji ska me na nal

Dalim dalim dalim me u kall x2
Dalim dalim dalim me u kall x2
Real Any
Publikimi: 07/09/2016


Real Any - Dalim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dalim".
3. Video është e këngës "Dalim", por nuk këndohet nga Real Any.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0