Më mbaj mend (për 1 muaj)


Real Flori - Lotet E Fundit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet E Fundit".
3. Video është e këngës "Lotet E Fundit", por nuk këndohet nga Real Flori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Real Flori - Lotet E Fundit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/09/2011

2011-09-10T21:40:56+00:00Pjesa e pare :

Joo - Menoja per ty dit e nat
Se ti per mu ishe veq fat
Endroja te te kem ty pran
Hounounou

Tash lotet e fundit rrjedhin si lum
Se veq ty zemer t'doja shume
Cfare te keqe pae ti nga un
Hounounou

E tani it's over [ over ]
Per ty e mu it's over [ over ]
Lat me goo alone
Alonee

Nese don mu kthy mos endro
Nese don mem lyp mos m'kerko
Se fjala TY T'DU - dita kur filloj
Tani o LAMTUMIR se gjithcka mbaroj

Refreni :

Zemer shikom zemer kupton
Ti ndegjom se ktu mbaron
Ty te doja seriozisht
Tani mbaroj perfundimisht

Pjesa e Dyte :

A menon per ditet qe i kalum kur na t'dyt bashk 1 dashni krijum
Kur me the fjalen T'DUA MOJ ZEMER - u ndjeva njeriu ma i lumtur un
Eh jemi kon 1-nja shpirti binjak - kur isha larg e t'ndjeja ty pran
Cdo moment per ty kisha mall - kur me the ty t'du se zemer t'kam
Din mu bo mir e Me gezu veten - Mem than te du e me dal me tjeter
Me kalu jeten n'tan ato sene : Pergojim mashtrim kejt i ki n'mene
Jena tash larg e nuk po du me dit nese don mu kthy kot e ki mem lyp
Qa menon su kry ? po ta tham ne sy - nuk ka TOGETHER tani jem t'dyt FREE
TI DON ME DIT QA BOOOJ - Leni kejta cdo sen mbaroj
Meri tana senet kujtimet zemer - nuk po du me dit haroe ket emer
Jo qe du me than mallkoj cdo nat - Dita kur me ty zgjedhem nje fat
Edhe vet e din fati mbaroj tani tjeter t'perqafon
Jojo mos meno mu kthy - ty mo nuk po du me t'pa
Haro cdo kujtim moj zemer - cdo largsi neve na ndan
Se un per ty moj zemer - isha vetem nje deshir
Perfundimisht ta them - tash LAMTUMIR

Refreni :

Zemer shikom zemer kupton
Ti ndegjom se ktu mbaron
Ty te doja seriozisht
Tani mbaroj perfundimisht

Finaly end :

1. Ou bejbi
2. It's over now
3. You destroy every part of my life
4. Now I'm leaving
5. I'm let you go now beaby - BUT JUST BELIVE
6. I'll never forgive you
7. FORLIFE - FORLIFE

Njerzit jane njejte para natyres. Edukata i bene te dallohen


Ky tekst u dërgua nga  buajr
Më Shumë Këngë Nga Real Flori:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet