Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tani - Mos Shko Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


and i told you to be patient me gyal
cause i know patience is the key for it
and i told you to be patient me oh
and i been telling you this since we in hope

she showed me why i
never should say bye i
need her in my life why
we gotta say bye

omz why me
doubts are not allowed but
hopeless we deny it

zemra vogel mos shko
mos shko mos shko mos shko
hajde ma ngat
mos shko mos shko mos shko
jojojo...

zemra vogel un e di se ti don me bo ahh
ti e une na e dim se nuk mujm pa me
saher tkam thon ty
zemren ty ta fali
zemer per ty all in
mo mo mos e prish vibin

ey mos e prish ti
sepse une skam qef
pa pa pa qef nese ti nuk ma jep
une do vdes per ty une do vdes
nese nuk kesh une nuk du me kesh

zemer mos se hupim shum kohe
zemer zemer mos e hupim
zemer zemer mos se hupim shum kohe
zemer zemer mos e hupim

zemra vogel mos shko
mos shko mos shko mos shko
hajde ma ngat
mos shko mos shko mos shko
jojojo...

nata terr drita e hanes
and again nothing is promised

kjo nuk osht rrene
zemra ska qysh trrene
nuk ka shum as ven
amo bojm pak se ja vlen

and baby you know
un per ty boj keq
amo sdojm me bo keq bojm pak mir
up and down per qef
un per ty gjithmone i lire
afer meje ri
ti per mu dhe un per ty
zemer mos em le
se un pa ty smuj me

zemra vogel mos shko
mos shko mos shko mos shko
hajde ma ngat
mos shko mos shko mos shko
jojojo...

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Publikimi: 07/05/2019


Tani - Mos Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Shko".
3. Video është e këngës "Mos Shko", por nuk këndohet nga Tani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tani (ReArt):


Komente 0