Më mbaj mend (për 1 muaj)

Red Carpet - Hija Jote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Ti a e mban
Lotin a e mban
Zemra a të qan

Emrin tim kur e kujton

Kë e ke pranë
Tani kë e ke pranë
Gabimet a ti fal

Sikur unë a e kujton

Sa shumë u lodha
E vonë e kuptova
Kë paskam dashur unë
Kë paskam dashur unë

Ref:
Sonte hija jote
Sonte nga pas po më vjen
E po më përcjell
Mua më takonte
Që të isha I sinqertë
E kjo të dhemb

Më beso zemra ime zemrën time ti
Kur e vrave
Nuk mallkova nuk shava nuk thash
asnjë fjalë keq për ty
Por tani kjo e fundit dhuratë që për
mua e pate
Më shkatërroj të njëjtën ta urojë

Ref:
Sonte hija jote
Sonte nga pas po më vjen
E po më përcjell
Mua më takonte
Që të isha I sinqertë
E kjo të dhemb


Red Carpet - Hija Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hija Jote".
3. Video është e këngës "Hija Jote", por nuk këndohet nga Red Carpet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Red Carpet:


Komente 0