Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rei Likaj & Remo Torra - Mallakastra Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

"Mallakastra Jone" është një këngë e re nga Rei Likaj & Remo Torra.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Rei Likaj
Publikimi: 15/06/2021
Orkestrimi: Genci Malaj
Teksti: Yzeir Llanaj
Klarinet: Renato Lici
Violin: Adi Malaj
Llahute: Adi Celmeta
Zerat Shoqerues: Haxhi Arapi, Ervis Shehaj & Nertil ShehajRei Likaj & Remo Torra - Mallakastra Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallakastra Jone".
3. Video është e këngës "Mallakastra Jone", por nuk këndohet nga Rei Likaj & Remo Torra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Rei Likaj:


Komente 0