Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reinaldo Gaçi - Mos Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Ne kete nate i vetem jam,
te therras, por kot e kam
me kujtohet si tani, kur me the
Do te jem gjithmone me ty, perjete.
E pavlere kjo jete pa ty
Bej te ec, por mbes aty

Koha shkon e le pas,
veç kujtime dhe mall
une te ndjej ne cdo hap,
ne cdo rrahje tik tak
une jam larg, ti je larg,
dashurine ku e lam?

Mos harro!

Te lutem me kujto,
kudo te jesh, sado qe me lendon, e di me ndjen
Edhe pse dhemb, do pres nje tjeter jete, me ty te jem pergjithmone.
Nuk do ndaloj, jo, jo

Ti nuk je, as une nuk jam,
ndihem bosh si peme qe gjethet i jane thare.
Dielli lind edhe shkon
drejte e ne perendim,
me asgje nuk me ngroh
ishe ti dielli im
kam nevoje te t'shoh,
e te t'mbaj mos te t'leshoj, sa ftohtë..Te lutem me kujto,
kudo te jesh, sado qe me lendon, e di, me ndjen.
Edhe pse dhemb, do pres nje tjeter jete, me ty te jem pergjithmone.
Nuk do ndaloj, jo, jo

Zemer te kam, te mbaj
jeten e jap, te kthehem prap
dua te t'prek, ngadalë.
Te lutem me kujtoooooo
Edhe pse dhemb,
do pres nje tjeter jete, me ty te jem, pergjithmone.
Nuk do ndaloj, jo jo..


Reinaldo Gaçi - Mos Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Reinaldo Gaçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Reinaldo Gaçi:


Komente 0