Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rejhan - Probs Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ICH kam aus dem nichts kam auf die straßen
kam um zu kämpfen ich hatte nichts zu sagen
ich kam so hinaus bekam einen namen
dann kam das erst lied jeder wollte es haben
bekam viel gutes bekam viel talent
ging auf die straßen und machte mein geld
ich bekam viele freunde bekam noch mehr
neider
man sie haben mich gehasst für sie wurd ich unereichbar


Ky tekst u dërgua nga  BossGangRejhan
Publikimi: 06/02/2010


Rejhan - Probs
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Probs".
3. Video është e këngës "Probs", por nuk këndohet nga Rejhan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rejhan:


Komente 0