Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rejhana - Porosia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Porosia

Pse me ben qe te mendoj
nga jeta ime te largoj
ti qdo nat tek tjetra nisesh
e un e fundit po e kuptoj

nese don me lujt me mu ti kot e ke
nuk jam ajo qe isha dje

sonte po kendoj vetem per ty
dua qe ky rritem te bie ne kry
tjetres po ja le nji porosi
e vetmja sje ,te pret fati im ref;

ti gjithmon ke nji alibi
dh e nga faji aq leht shpeton
per qdo mbremje rri e vetmuar
dashurija ketu sbanon

nese don me lujt me mua ti kot e ke
un sjam ajo qe isha dje

ref;
sonte po kendoj vetem per ty
dua qe ky ...................


Ky tekst u dërgua nga Zeqa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rejhana
Publikimi: 25/05/2013


Rejhana - Porosia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Porosia".
3. Video është e këngës "Porosia", por nuk këndohet nga Rejhana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rejhana:


Komente 0