Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzije Strumcaku (Rema) - Të Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Dashuroj".
3. Video është e këngës "Të Dashuroj", por nuk këndohet nga Remzije Strumcaku (Rema).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Remzije Strumcaku (Rema) - Të Dashuroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

25/11/2012

2012-11-25T19:17:47+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Dashuroj" kënduar nga Remzije Strumcaku (Rema).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Hidaver Osmani - Të Dashuroj

Ty,ty të deshta
T'këndova,por ti
Më tradhëtove dhe shkove
Për ty,
Bëra gjëra që s'bëhen
Por kot,
Shkove ike dhe nuk
Të pash dot,
Më le të shkret
Kujt tash t'i këndoj

Ref:
Të dashuroj thoje
Shumë mirë m'kujtohet
Nuk e kam dit
Se nuk duhet besohet

Ty,ty të besova jetova
Për ty,
Humba vehten shkatrrova
Për ty,
Bëra gjëra që s'bëhen
Por kot,
Shkove ike dhe nuk
Të pash dot,
Më le të shkret
Kujt tash t'i këndoj

Ref:
Të dashuroj thoje
Shumë mirë m'kujtohet
Nuk e kam dit
Se nuk duhet besohet

Tekst:A.Asani
Muzika:A.Asani

Berkan - Të Dashuroj

fajtor nuk jaaam,nese veq per ty mendoj kudo qe shkoj kudo qe jammm,
fajtore veq ti jee te duaa marezisht per ty vdess...
ref.
duaaa te bertasss me zee,bota le ta dije
vetem vetem ti je ajo qe un endrroj vetem ti je ajo qe une shikoj,smundem me te duroj pa te thene te dashuroj

dita me ty fillon me ty mbaron ,nje enderr qe ver e qe sperfundon
smundeeem me te duroj pa te thene te dashurojj....

si ta spjegooj nje ndjenje kaq e forte qe dhemb e smund ta duroj,fajtoreee veq ti je te duaa marezisht per ty vdesssss..
ref.
duaaa te bertasss me zee,bota le ta dije
vetem vetem ti je ajo qe un endrroj vetem ti je ajo qe une shikoj,smundem me te duroj pa te thene te dashuroj...[2x]

ti je ajo qe un endrroj vetem ti je ajo qe une shikoj,smundem me te duroj pa te thene te dashuroj...[2x]
smundem me te duroj pa te thene te dashuroj
diita me ty fillon me ty mbaron nje enderr qe ver e qe sperfundon
smundeeem me te duroj pa te thene te dashurojj.
Më Shumë Këngë Nga Remzije Strumcaku (Rema):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë