Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Strumcaku (Rema) - Dada Do Ta Shet Alltinin E Qafes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/12/2012

2012-12-02T11:02:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dada Do Ta Shet Alltinin E Qafes" kënduar nga Remzije Strumcaku (Rema).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remzije Strumcaku (Rema) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Remzije Strumcaku (Rema):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet