Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Remzije Strumcaku (Rema) - Mjaft Me Ke Prit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T20:27:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mjaft Me Ke Prit" kënduar nga Remzije Strumcaku (Rema).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remzije Strumcaku (Rema) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valton Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa më lendoj mu zemren time
lajmri kur më ka ardh
ato une që e deshta
tjetrin e paska mar (2)
un kam shum vite qe jam n'mergim
ajo mu smë ka pritur
ska patur durim
-refreni-
mjaft me ke prit
nat edhe dit
shko ti e dashur
jo nuk te fajtsoj (2)
II
kur mora vesh un per ty
se tjetrin e paske mar
kujtova me mall në shpirt
zemra rinte duke qar
un kam shum vite qe jam n'mergim
ajo mu smë ka pritur
ska patur durim
-refreni-
mjaft me ke prit
nat edhe dit
shko ti e dashur
jo nuk te fajtsoj (2)Më Shumë Këngë Nga Remzije Strumcaku (Rema):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet