Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Strumcaku (Rema) - Po Na Lujka Nana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2016"

Komente

Asnjë Koment

09/07/2016

2016-07-09T15:57:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Na Lujka Nana" kënduar nga Remzije Strumcaku (Rema).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remzije Strumcaku (Rema) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Pandora - Po Na Lujka Nana

Po na lujka nana hajde sa shyhret (2x)
E ka martu djalin o djalin e vet (2x)

Hajd luni o motra hajd luni o bija (2x)
Sa gezim te madh na ka sot shtepia (2x)

Yll Demaj - Po Na Lujka Nana

Po na lujka nana hajde sa shyhret
E ka martu djalin o djalin e vet

Hajde luni oj motra e bija joo
Gzim te madh na paska sot shtepia joo
Më Shumë Këngë Nga Remzije Strumcaku (Rema):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet