TEKSTESHQIP

Remzije Strumcaku (Rema)
Të Dashuroj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Dashuroj" kënduar nga Remzije Strumcaku (Rema).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.