TEKSTESHQIP

Remzije Strumcaku
Gurbeti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbeti" kënduar nga Remzije Strumcaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj materiali muzikor erdhi i finalizuar para publikut i punuar mjaft këndshëm me klip muzikor, i cili u publikua me datë 16 Gusht 2020. Produksionin audio e prodhoi Artan Mezini (Arti Rec).