Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reshit Qershori - Dola N'baçe Me Karrige Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Em vallai e em bilai
se kom dit se cosht maraku
un i shkrekti u shkallova
prej mallgonit o cmu prish gjaku

Dola nbace me karrige
te gjith lulet me kan rrethu
edhe zogjt mu kan avite
po mqajn hallin si kom mesu

Ti matone un nket one
midis kemi nje sokak
ashtu qenke si mke thone
por si ylli moj ne bajrak

...

Une kongen ta kom qite
ty gjith kush me ta kendu
e pa bes moj paske qene
sa besnik te kom qendrru


Ky tekst u dërgua nga Asiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Reshit Qershori - Dola N'baçe Me Karrige
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola N'baçe Me Karrige".
3. Video është e këngës "Dola N'baçe Me Karrige", por nuk këndohet nga Reshit Qershori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Reshit Qershori:


Komente 0