Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Reskoveci - Nani Nani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nani Nani".
3. Video është e këngës "Nani Nani", por nuk këndohet nga Reskoveci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Reskoveci - Nani Nani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Kenge Popullore Nga Jugu Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

22/12/2008

2008-12-22T02:01:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nani Nani" kënduar nga Reskoveci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Landi Roko. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dashuri ermin e ke
nani nani vec ti m'je
brenda zemres time je
ke hy brenda mo nuk del (x2)

Nani na nani na
nani me ke nani te kam (x2)

Asgje s'kerkoj me ne jete
koken te ky krah mbeshtes
rehatine aty e gjej
nani nani im ti je (x2)

Nani na nani na
nani me ke nani te kam (x2)

Nani na nani na
nani me ke nani te kam (x4)Komente mbi këtë këngë