Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Zeqiri - O Mor Djal I Ri Ne At Gurbet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O mor djalo I ri ne at gurbet (x2)
Oo kthehu djal se vajza te pret (x2)

M'pate than se do te kthehesh shpejt (x2)
Oo shkun shum muj e u banen vjet (x2)

E harrove fjalen qe mke dhan (x2)
Oo ket pranver dasmen do ta bajm (x2)

Mu verbuan djal dy syt e ballit (x2)
Oo qajn per mu edhe zogjt e malit (x2)

Ne gjdo mbremje gjdo mengjes te bardh (x2)
Oo pres prej teje te me vjen naj fjal (x2)

E mallkova un per jet gurbetin (x2)
Oo na ndav zemrat e asgja sna mbeti (x2)Nuk kemi video për këtë këngë.
Resmije Zeqiri - O Mor Djal I Ri Ne At Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Mor Djal I Ri Ne At Gurbet".
3. Video është e këngës "O Mor Djal I Ri Ne At Gurbet", por nuk këndohet nga Resmije Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Resmije Zeqiri:


Komente 0