Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Zeqiri - Lulja E Kosoves Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


More krisi pushka
Po luftonte Gostivari x2

Ka marshu Drenica
Hamze Adem Jashari x2

More krisi topi
Po lufton Llausha x2

Trimat e Kosoves
Si Shaban Polluzha x2

More ne Koshare
Trimat balle per balle x2

Si Mujdin Aliu
Fyt ne fyt me shkaun x2

Jo s'i tremben trimat
Pushkes edhe zjarrit x2

Ta rujme amanetin
E Adem Jasharit x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Resmije Zeqiri - Lulja E Kosoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja E Kosoves".
3. Video është e këngës "Lulja E Kosoves", por nuk këndohet nga Resmije Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Resmije Zeqiri:


Komente 0