Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ress Cyrii - Beby Bo Twerk Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Ress Çyrii - Beby Bo Twerk

(Verse 1)

Dolla Dolla
Ty po t'shoh përmas
M'blidhem me çunat
Un, Nat për Nat
Heyy Heyy
Dolla Dolla
Ty po t'shoh përmas
M'blidhem me çunat
Un, Nat për Nat
Heyy Heyy

(Ref X2)

Vazhdo bejbe
Vazhdo ti kërce
Tregoju T'gjithve
Çfare bone ti dje
Boje twerk-un,ti bejbe siç e di
Jepi tundu, Zemër me shpejtsi
Hey

(Verse 2)

Mos u nal ti bejbe
Ti mos u nal
Vazhdo twerk-un
Bejbe For my gyal
Du me t'thon un ty disa fjal
Se për ty jan shum t'rall

(Verse 3)

Lov ma Lov ma,Je vetëm Ti
Ti je zemër, Je gjith Dashuri
Dua,Dua të jesh me mua
Se ty bejbe ty shum të dua

(Rref x2)

Vazhdo bejbe
Vazhdo ti kërce
Tregoju T'gjithve
Çfare bone ti dje
Boje twerk-un,ti bejbe siç e di
Jepi tundu, Zemër me shpejtsi

(Verse 4)(X2)

Mos u nal ti bejbe
Ti mos u nal
Vazhdo twerk-un
Bejbe For my gyal
Du me t'thon un ty disa fjal
Se për ty jan shum t'rall

(Verse 5)(X2)

Okayy
Un po futem dhe njëher N'Tem
Un nuk e kam problem për kto fjal që un i them
Rrepin po e bën
Ress Çyrii Albani
Fuck You Fuck You
Fuck You Polici

(Pre Chrous) (X2)

Ti bejbe,
Ti bejbe mos u nal
Boje twerk-un bejbe
For my gyal

(Verse 5)

Vazhdo bejbe
Vazhdo ti kërce
Tregoju T'gjithve
Çfare bone ti dje
Boje twerk-un,ti bejbe sic e di
Jepi tundu, Zemër me shpejtsi
Heyy

(Pre Chrous)(X2)

Dua Dua
Të jesh me mua
Se ty bejbe
Ty shum te dua

(Ref X2)

Vazhdo bejbe
Vazhdo ti kërce
Tregoju T'gjithve
Cfare bone ti dje
Boje twerk-un,ti bejbe siç e di
Jepi tundu, Zemër me shpejtsi

"The End"


Ky tekst u dërgua nga Res CyriRess Cyrii
Publikimi: 21/05/2018


Ress Cyrii - Beby Bo Twerk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beby Bo Twerk".
3. Video është e këngës "Beby Bo Twerk", por nuk këndohet nga Ress Cyrii.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ress Cyrii:


Komente 1