Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Ress & Jennel - Berat City Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

PJESA E 1

Jennel Yeep Dora Vet Tash O N’rap
E Kapi Mikrofonin Edhe Bitin Per Me Djeg
E Kom Flowin E Paster Qysh Degjoni Edhe Vet
Jom E Vetmja N'ket Qytet Yes I Am Go In Fuck In Rrjet
Falenderoj Zotin Per Talentin Qe M'dhuroj
E Boj Shum Me Zemer Se E Di Q'Kurr S'deshtoj
Per Ju Tjert M'vjen Keq Po Skeni Pervoj
Duhet Me I Bo Edhe Disa Vjet Me Hy Ket Loj
Tash Me Big Ress Jena Ktu Deri Mengjes
E Kapi Prap Ket Beat Dhe Serisht Ju Pershendes
Hala Tu Bo Mazi
Ti po Don Me Dhez
Jepi Jepi Brow Amo Nuk Je Per Biznes
Kta Bitcha Po M'lypin Amo Un Jam Busy
Nuk Ja Japi Shancin Po I Konsumoj Si Cumcakezi
Sa Her Q'shikoj Ja Boj Kto Jan Easy Easy
Kqyre Cfar Putash Na Paska Mbledh Show Bizi
Krejt Ju Shti N'kllapa Me Rima Krejt Ju Plaka
Me Na Berat City Merrni Vesht Matherf**k
Jo Be S'bojna Shaka Vim Ju Him Shuplaka
Fucking This Shit
Jena Full Me Tone T'larta
Hey Girl Go Play This Time
Nese Don Me Shtu Come On Baby Extra Time
Hey Girl Go Play This Time
Nese Don Me Shtu Come On Baby Extra Time

Refreni

Kto Bitcha Veq Po Folin Dojn Me Ma Nxon Mu Venin
Un Jam Big Ress Kujdes Kur T'ma Thoni Mu Ju Emrin
Kan Menu Veç Kam Mu Nal Se S'kam Rrug Dalje
So Shit The Fuck Up E Kom Kupen S'du Medalje
Kto Bitcha Veq Po Folin Dojn Me Ma Nxon Mu Venin
Un Jam Big Ress Kujdes Kur T'ma Thoni Mu Ju Emrin
Kan Menu Veç Kam Mu Nal Se S'kam Rrug Dalje
So Shit The Fuck Up E Kom Kupen S'du Medalje

PJESE 2

Per Kto Tipa Q'mlypen Ja Ku Erdha Prap
Ja Boj Ju Me Dije Skeni Shanca Per Mu M'kap (Nahh)
Demot E Tuja Jan Sene Per Mu Flak
I Disirata Un E Po M'dojn Me Mdisirat
Jo Be S'ka Dashni Kur Mo Per Hater
Lajmerimi T'erdhi T'mori Fund Edhe Karriera
Shokt E Mi Jan Profesional S'jan Amatera
Ju Jeni Krejt Pussy Shkoni Nga Fryn Era
S'tvjen Zor Se Bon
Ma Mir Esht Per Me Lon
Ti Sdi Per Me Knu Edhe Shoket Ta Kan Thon
Ti Ske Ide A Mundesh Me M'thon Se Kush T'dgjon
Nese Ke Vizion Ku Ma Verteton
Edhe ju E Dini My Name Is Big Ress Boy
Keto Fjal Po Ti Them Sepse M'ke Mbajt N'goj
Rratatatata Dridhet Veni Thehet Ligji
Rratatatata Shari Thot Hajt Prekum Mishet

Hey Girl Go Play This Time
Nese Don Me Shtu Come On Baby Extra Time
Hey Girl Go Play This Time
Nese Don Me Shtu Come On Baby Extra Time


Ky tekst u dërgua nga ThedepartamentofrapRess Cyrii
Publikimi: 16/03/2019


Big Ress & Jennel - Berat City
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Berat City".
3. Video është e këngës "Berat City", por nuk këndohet nga Big Ress & Jennel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ress Cyrii:


Komente 0