A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rexhije Fazliju
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Prill 1979
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Rexhije Fazliju është këngëtare. Më datë 5 Dhjetor 2018, Rexhije & Berat publikojnë videoklipin "Dritë E Sy".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019